Aqua Serwis

 

Aqua Serwis Zimmermann – to rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa, montażu i serwisowania systemów wodnych.

Rok: 2022
Zakres prac: Strona internetowa, Logo, Koszulki, Naklejki, Facebook

 

Grafika

 

Mieliśmy przyjemność dla klienta firmy „Aqua Serwis” specjalizująca się w systemach uzdatniania wody, zrealizować m.in. logo, a przy tym materiały graficzne t.j.: wizytówki, papier firmowy, koszulki i naklejki.

Wierzymy, że odświeżenie wizerunku firmy przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności i zaufania klientów.

 

 

Strona internetowa

 

Współpraca między Aqua Serwis a naszą firmą zaowocowała stroną internetową, która nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia łatwą nawigację oraz dostęp do istotnych informacji dotyczących usług Aqua Serwis.

 

 

Kolory

 

Strona została zaprojektowana w oryginalnych kolorach granatowym i seledynowym, które nawiązują do tematyki branży – kolor niebieski, jak i nadają jej dynamiki i świadczą o energii firmy – kolor seledynowy.

Kolory doskonale z sobą komponują przez co pozwolą wyróżnić firmę Aqua Serwis na rynku.

 

 

Dziękujemy za zaufanie

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie TMT za okazane nam zaufanie w procesie tworzenia dla nich wizualnej części nowo powstałej marki. Było to dla nas niezwykle inspirujące doświadczenie i cieszymy się, że mieliśmy możliwość współpracy.

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek