AWAHOME

Rok: 2021-2022
Zakres prac: Strona internetowa, Projekt Logo, Księga Znaku

ZOBACZ ONLINE

PROJEKT LOGO

 

Na przełomie roku 2021/2022 nasza agencja miała przyjemność współpracować z firmą AWAHOME, która specjalizuje się w produkcji unikalnych mebli modułowych.

Firma zwróciła się do nas z prośbą o stworzenie logo, księgi znaku oraz strony internetowej, która pozwoli na efektywne przedstawienie oferty oraz budowanie wizerunku marki.

Postawiliśmy na dynamiczny font, który uległ modyfikacji dzięki czemu uzyskaliśmy oryginalny znak z wyróżniającą się literą „E”, która nawiązuje do prostoty łączenia systemów marki poprzez jedynie nasunięcie na siebie wybranych elementów.

KSIĘGA ZNAKU

 

W ramach naszej współpracy, opracowaliśmy trzy różne propozycje logotypów, które pozwoliły na wyróżnienie marki Awahome wśród konkurencji oraz stworzenie spójnego wizerunku.

Po wybraniu finalnego logotypu, opracowaliśmy również księgę znaku, która zawierała wszystkie potrzebne informacje dotyczące zasad stosowania logo oraz innych elementów graficznych w różnych materiałach marketingowych.

W identyfikacji postawiliśmy na żywy kolor zielony wpadający w odcień seledynu, który nadaje energii projektowi i świadczy o innowacyjnej, świeżej wizji twórców.

STRONA WWW

 

Kolejnym etapem naszej pracy była realizacja strony internetowej dla firmy Awahome.

Zaprojektowaliśmy i zaprogramowaliśmy nowoczesną stronę internetową, która pozwala na przedstawienie oferty firmy.

 

Na stronie firmy Awahome przedstawione są nie tylko meble modułowe, ale również ich wyjątkowe możliwości. Przede wszystkim, meble te charakteryzują się łatwością składania i zmianą przeznaczenia, co sprawia, że można je swobodnie przenosić i aranżować w różnych przestrzeniach. Co więcej, do składania mebli nie są wymagane żadne narzędzia, dzięki czemu montaż jest prosty i szybki.

Warto również zwrócić uwagę na to, że każdy element mebla został przemyślany pod kątem funkcjonalności oraz estetyki. Moduły łączą się ze sobą w prosty i bezpieczny sposób, a ich wygląd i kolorystyka jest tworzona pod gusta klientów.

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek