Fatcap Shop

 

Rok: 2020
Zakres prac: Sklep Internetowy, Social Media

W roku 2020 mieliśmy przyjemnośćć zrealizować m.in. sklep internetowy dla klienta „Fatcap – Shop” – renomowanego dostawcy sprejów i asortymentu do malowania graffiti.

Social media / Voucher

 

W ramach naszej współpracy z firmą Fatcap, mieliśmy również przyjemność stworzyć dla nich grafiki promocyjne, które zostały wykorzystane do promowania sklepu na platformie Facebook.

Ponadto, jako dodatkowy element promocji, opracowaliśmy vouchery na zakupy w sklepie Fatcap spójne z całą identyfikacją wizualną marki, które realizowane są z sukcesem w sklepie po dziś dzień.

 

Sklep Internetowy

Nasza agencja zaprojektowała i stworzyła profesjonalną platformę e-commerce, która umożliwia klientowi sprzedaż swoich produktów online, zapewniając wygodne i bezpieczne zakupy dla miłośników street artu i graffiti.

 

Sklep internetowy „Fatcap – Shop” wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym panelem wyboru produktów, co umożliwia łatwe poruszanie się po sklepie i wygodne dokonywanie zakupów.

Stylistyka strony sklepu doskonale oddaje charakter street artu, z energicznymi kolorami, wyrazistymi grafikami przez co tworzy unikalną atmosferę, która przyciąga pasjonatów graffiti i street artu.

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

 

Dziękujemy raz jeszcze firmie Fatcap za zaufanie i możliwość współpracy. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i mamy nadzieję, że sklep internetowy pomoże firmie Fatcap osiągnąć jeszcze większy sukces w branży sprzedaży artykułów do graffiti.

 

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek