MALESA POKRYCIA DACHOWE

Rok: 2022-2023
Zakres prac: Strona internetowa, Grafika, Wideo

Przy współpracy z renomowaną firmą Malesa Pokrycia Dachowe mieliśmy ogromną przyjemność realizować wiele inspirujących projektów.

Nasza współpraca to ciągłe źródło nieustającej inspiracji, i jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią ich wizerunku.

Strona Internetowa

 

W roku 2023r.  mieliśmy przyjemność realizować zlecenie stworzenia strony internetowej dla dla firmy Stalmach, która specjalizuję się w budowie hal jak i produkcji konstrukcji stalowych o zróżnicowanych cechach konstrukcyjnych, architektonicznych i technologicznych.

Projekt strony internetowej został przeprowadzony z dbałością o każdy szczegół, co pozwala na łatwe i intuicyjne poruszanie się po niej oraz zapoznanie się z ofertą firmy w sposób klarowny i czytelny.

Zobacz krótki trailer o nowej stronie Stalmach

Grafika

 

Od początku naszej współpracy która trwa nadal od 5 lat, mieliśmy przyjemność zaprojektować i wykonać dla Firmy Stalmach wiele materiałów graficznych.

W ramach współpracy powstały banery reklamowe, wizytówki, papiery firmowe, ulotki, kalendarze, katalogi, linijki, ubrania a także różnego rodzaju gadżety reklamowe.

 

Social Media

 

Zespół Z Polotem dba o to, aby treści publikowane na profilach firmy były zgodne z jej strategią marketingową i dostosowane do odbiorców.

Dzięki regularnym postom, kampaniom reklamowym oraz aktywnemu zarządzaniu społecznością, firma Stalmach zyskała szersze grono klientów i zwiększyła swoją rozpoznawalność w branży konstrukcji stalowych i hal.

Wideo

Realizacja filmów dla marki Stalmach, prezentujących ich realizacje inwestycji oraz współpracę w zakresie sportu, przyczyniła się do zwiększenia rozpoznawalności firmy na rynku.

Wynikająca z nich oglądalność na poziomie 200 tysięcy wyświetleń to imponujący rezultat w branży, co dodatkowo potwierdza skuteczność i wartość dodaną, jaką nasza agencja wniosła dla firmy Stalmach.

Duża liczba wyświetleń i pozytywne opinie od oglądających przyczyniły się do pozyskania wielu nowych klientów poprzez platformy takie jak YouTube. Dlatego jesteśmy dumni z naszej współpracy z firmą Stalmach i cieszymy się, że nasze filmy pomogły w budowaniu silnej pozycji marki na rynku.

Zobacz wszystkie filmy  

Zobacz pozostałe filmy

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek