Rok: 2019-2022
Zakres prac: Strona internetowa, Marketing, Wideo

Zobacz online

 

Jeśli szukasz doskonałej jakości podłóg drewnianych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Polish Floors dla której wykonaliśmy szereg zleceń od strony www, poprzez lifting logo po materiały drukowane i filmowe.

Jednym z głównych założeń przy projektowaniu strony internetowej dla firmy Polish Floors, było ukazanie marki jako wyjątkowego producenta podłóg.

Cel ten udało się osiągnąć, dzięki odpowiednio ciemnej kolorystyce strony połączonej z minimalistycznym stylem który w połączeniu z doskonałej jakości zdjęciami i materiałami wideo tworzy doprecyzowaną całość.

Strona Internetowa

 

Jednym z głównych założeń przy projektowaniu strony internetowej dla firmy Miglanc Warszawski, było oddanie klimatu Barber Shopu. Cel ten udało się osiągnąć, dzięki ciemnej kolorystyce, zdecydowanym kontrastom, męskiej stylistyce oraz użyciu charakterystycznych motywów wnętrza salonu.

Zobacz krótki trailer o nowej stronie Stalmach

Projekt Logo

 

Stworzyliśmy unikalne logo dla firmy Polish Floors. W naszym projekcie wykorzystaliśmy wyjątkowe połączenie litery „P” z delikatnym, stylizowanym drzewem dębowym, tworząc sygnet, który odzwierciedla tożsamość i wartości firmy.

Symbolika tego logo jest głęboka i wyrazista. Litery „P” odnoszą się do nazwy „Polish Floors”, podkreślając nasz polski rodowód oraz wysoką jakość produktów. Natomiast drzewo dębowe, jako symbol siły, trwałości i naturalnego piękna, odzwierciedla  charakter drewnianych desek.

To logo reprezentuje ducha i wizję firmy Polish Floors która chce zostać globalnym dystrybutorek desek w tym promować Polskę na arenie międzynarodowej. Chcieliśmy, aby było to logo, które przyciąga uwagę, buduje rozpoznawalność i oddaje esencję wyjątkowych produktów firmy Polish Floors.

Grafika + Social Media

 

Dla firmy Polish Floors mieliśmy przyjemność realizować szeroki zakres zleceń graficznych, które w pełni oddały charakter i jakość ich produktów. Nasza współpraca objęła nie tylko tworzenie projektów wizytówek, ulotek, katalogów oraz rollup’ów, ale również całą kampanię graficzną na platformach social mediowych.

Pracując nad projektem, za cel postawiliśmy sobie nie tylko przedstawienie informacji, ale również oddanie estetyki i piękna, które reprezentuje firma Polish Floors. Nasze grafiki nie tylko przekazywały wartości produktów, ale także tworzyły spójną i atrakcyjną identyfikację wizualną firmy.

Katalog / Zdjęcia produktowe

 

Zdjęcia produktowe które wykonaliśmy dla firmy Polish Floors, są podstawą do budowania kolejnych elementów marketingu t.j.: strona internetowa, ulotki, czy też katalog.

W projekcie katalogu postawiliśmy na smaczny minimalizm który w połączeniu z efektownymi zdjęciami urzeka potencjalnych klientów!

 

Coopywriting

 

Dobrze przygotowany, trafny tekst intryguje, bawi, porusza, skłania do myślenia, przekonuje, zachęca do zakupu – zależnie od potrzeb.

Na potrzeby marki Polish Floors stworzyliśmy unikatowe teksty które malują słowem odcienie i poruszają wyobraźnie odbiorców!

Wraz z opisami podłóg zapewniliśmy klientowi tłumaczenie na język angielski, francuski i niemiecki.

 

Zobacz przykładowe opisy podłóg:

 

„Kreon, jest to odcień przypominający umaszczenie kruka gdzie naturalne krzywizny słojów drewna płyną jak pióra…”

„podłoga drewniana, urzekająca subtelnymi tonami karmelowego brązu, ozdobionego szarym, miejscami wpadającym w czerń rysunkiem słojów…”

„podłoga Meripi zachwyca tajemniczą, nasyconą barwą gorzkiej czekolady, przetykaną prześwitującymi gdzieniegdzie cieniutkimi nitkami złota…”

„podłoga w kolorze słomkowego lnu z subtelnymi pomarańczowymi refleksami…”

Wideo

 

Dla firmy Polish Floors mieliśmy przyjemność stworzyć serię materiałów wideo, które ukazały fascynujący proces produkcyjny wewnątrz firmy. Nasze kamery uchwyciły każdy etap tworzenia najwyższej jakości desek dębowych, od surowego drewna do gotowego produktu.

Naszym celem podczas tworzenia tych filmów było nie tylko prezentowanie procesu, ale także oddanie zaangażowania, precyzji i pasji, które firma Polish Floors wkłada w każdy detal. Wizualizacja ręcznych prac artystycznych, zastosowanych technik i dbałości o detale pomogła pokazać, dlaczego produkty Polish Floors są tak cenione na rynku.

Zobacz pozostałe

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek