SL INVESTMENT

Rok: 2021
Zakres prac: Strona internetowa, Grafika

Zapraszamy do zapoznania się z projektem dla firmy SL Investment – renomowanego dewelopera spod Wrocławia, specjalizującego się w budowie domów jednorodzinnych po zachodniej części miasta.

W ramach naszej współpracy, stworzyliśmy dla nich dynamiczną i funkcjonalną stronę internetową, dedykowaną sprzedaży nieruchomości.

Strona została zaprojektowana z dbałością o nowoczesny wygląd i intuicyjne funkcje, które umożliwiają użytkownikom szybkie i wygodne przeglądanie ofert, z łatwością odnalezienie potrzebnych informacji oraz skontaktowanie się z firmą SL Investment.

Interaktywny wybór domów

 

Dla SL Investment dodaliśmy skrypt, który umożliwia odwiedzającym sprawdzenie dostępności nieruchomości w szybki i interaktywny sposób.

Dzięki mapie, użytkownicy mogą w przejrzysty sposób sprawdzić dostępność działek/lokali.

Wizualizacja

 

Dla dewelopera wykonaliśmy wizualizację osiedla domów jednorodzinnych, które zostały wykorzystane na naszej interaktywnej mapie. Grafika umożliwia klientom wyobrazić sobie swoje przyszłe miejsce zamieszkania i podejmować decyzje na podstawie konkretnych informacji wizualnych. To nie tylko ułatwia proces sprzedaży, ale także buduje zaufanie i zwiększa atrakcyjność oferty.

Grafika

 

Wraz z projektem strony, stworzyliśmy dla firmy SL Investment projekt wizytówki, który designem nawiązuje do dewelopera.

Cieszymy się, że nasza praca przyczyniła się do stworzenia funkcjonalnej i efektywnej strony internetowej, która ułatwia Deweloperowi przedstawienie swojej oferty, a  klientom znalezienie idealnej nieruchomości.

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek