Rok: 2019-2022
Zakres prac: Strona internetowa, Marketing, Wideo

Zobacz online

 

Stalmach – Producent jak i wykonawca hal stalowych w Polsce oraz dystrybutor pokryć dachowych!

Cieszymy się, że możemy razem współpracować już od 5 lat, budując w tym czasie wizerunek i pozycji marki Stalmach na rynku!

 

 

Nasza wspólna praca doprowadziła do stworzenia wyjątkowych rozwiązań/projektów, które cieszą się uznaniem w branży i zadowoleniem klientów.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być sukcesu firmy Stalmach.

Strona Internetowa

 

W roku 2020 mieliśmy przyjemność realizować zlecenie stworzenia strony internetowej dla dla firmy Stalmach, która specjalizuję się w budowie hal jak i produkcji konstrukcji stalowych o zróżnicowanych cechach konstrukcyjnych, architektonicznych i technologicznych.

Projekt strony internetowej został przeprowadzony z dbałością o każdy szczegół, co pozwala na łatwe i intuicyjne poruszanie się po niej oraz zapoznanie się z ofertą firmy w sposób klarowny i czytelny.

Zobacz krótki trailer o nowej stronie Stalmach

Formularz Ofertowy

 

Jednym z głównych założeń przy projektowaniu strony internetowej było stworzenie przejrzystego formularza ofertowego który umożliwi w szybki sposób kontakt jak i wycenę pomiędzy klientem, a firmą Stalmach. Formularz posiada szereg pozycji jak i możliwość dodania przez klienta projektu bądź szkicu oczekiwanej hali!

Sprawdź jak działa przygotowana przez nas skoroszyt!

ZOBACZ FORMULARZ

Grafika

 

Od początku naszej współpracy która trwa nadal od 5 lat, mieliśmy przyjemność zaprojektować i wykonać dla Firmy Stalmach wiele materiałów graficznych.

W ramach współpracy powstały banery reklamowe, wizytówki, papiery firmowe, ulotki, kalendarze, katalogi, linijki, ubrania a także różnego rodzaju gadżety reklamowe.

 

Social Media

 

Zespół Z Polotem dba o to, aby treści publikowane na profilach firmy były zgodne z jej strategią marketingową i dostosowane do odbiorców.

Dzięki regularnym postom, kampaniom reklamowym oraz aktywnemu zarządzaniu społecznością, firma Stalmach zyskała szersze grono klientów i zwiększyła swoją rozpoznawalność w branży konstrukcji stalowych i hal.

Wideo

Realizacja filmów dla marki Stalmach, prezentujących ich realizacje inwestycji oraz współpracę w zakresie sportu, przyczyniła się do zwiększenia rozpoznawalności firmy na rynku.

Wynikająca z nich oglądalność na poziomie 200 tysięcy wyświetleń to imponujący rezultat w branży, co dodatkowo potwierdza skuteczność i wartość dodaną, jaką nasza agencja wniosła dla firmy Stalmach.

Duża liczba wyświetleń i pozytywne opinie od oglądających przyczyniły się do pozyskania wielu nowych klientów poprzez platformy takie jak YouTube. Dlatego jesteśmy dumni z naszej współpracy z firmą Stalmach i cieszymy się, że nasze filmy pomogły w budowaniu silnej pozycji marki na rynku.

Zobacz wszystkie filmy  

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek