TOMAR

Rok: 2019-2021
Zakres prac: Strona internetowa, Sklep internetowy, Ulotki, Billboard, Projekt aut, Wideo

Na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność realizować różnorodne zlecenia dla firmy TOMAR, specjalizującej się w sprzedaży maszyn budowlanych.

Do tej pory w ramach współpracy, wykonaliśmy stronę internetową oraz sklep internetowy, dzięki którym firma skuteczne promuje i prowadzi sprzedaż produktów.

 

Zobacz zmianę strony WWW

Strona WWW

 

Strona internetowa dla firmy TOMAR została starannie zaprojektowana i dostosowana do potrzeb branży budowlanej. Zadbaliśmy o czytelny układ informacji, intuicyjną nawigację oraz atrakcyjne grafiki, które w pełni oddają specyfikę oferowanych przez nich maszyn.

Wzbogaciliśmy stronę internetową firmy TOMAR o specjalny skrypt, który umożliwia użytkownikom podglądanie cen maszyn w różnych walutach. Dzięki temu rozwiązaniu, klienci z całego świata mogą dokonywać zakupów.

 

Sklep Internetowy

 

W sklepie internetowym TOMAR, klienci mogą łatwo i wygodnie zakupić wysokiej jakości podzespoły do maszyn budowlanych. Dbając o przejrzystość i intuicyjność, zaprojektowaliśmy sklep w taki sposób, aby klienci mogli szybko znaleźć potrzebne części, zapoznać się z ich specyfikacjami i dokonać zamówienia w prosty sposób.

Dzięki sklepowi internetowemu, TOMAR może efektywnie dotrzeć do szerokiego kręgu klientów i wraz ze sprzedażą maszyn, oferować sprzedać podzespołów.

Ulotki, Billboardy,
Projekt samochodów

 

W ramach naszej współpracy stworzyliśmy materiały reklamowe dla firmy Tomar, które wizualnie doskonale się uzupełniają w tym projekty ulotek A4 również składanych, projekty samochodów i billboardów.

Wideo

 

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję stworzyć kilka filmów promujących firmę Tomar jak i oferowane przez nich produkty. Filmy przyczyniły się do zwiększenia rozpoznawalności marki na takich kanałach jak instagram, youtube, facebook.

Wyjdź z ukrycia

I pozwól nam zmienić Twój wizerunek